Impreza z DJem

DJ Damn Lady

Nieziemsko pozytywna DJ-ka, która już w 2012 roku pojawiła się na scenie muzycznej we Wrocławiu, a dzisiaj rozgrzewa parkiet w całej Polsce. Swoje pierwsze kroki stawiała jako turntablistka, gdzie pod okiem mistrzów nauczyła się mixować. DJ Damn Lady jako nieliczna tworzy niezwykłą jedność muzyki eventowej z oldschoolowymi gramofonami. Niezwykle energiczna, twórcza i charyzmatyczna dziewczyna, która w swoich setach łączy wszelakie gatunki muzyczne poczynając od lat 70′ po współczesne hity. Uważa, że to właśnie ludzie napędzają i inspirują ją do grania, odwdzięczając się im niesamowitą zabawą do rana! Grała na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Monika Lewczuk, Kate Ryan czy Maryla Rodowicz. Aktualnie udziela się na różnego rodzaju imprezach zamkniętych dbając o oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

do 3h

2200 zł
(każda kolejna godzina 500 zł)

DJ Seniorita

Niezwykle charyzmatyczna i ambitna dziewczyna, która już od 2016 r. prowadzi wszelkiego rodzaju imprezy animacyjne. Muzyka od zawsze była jej pasją, a od 2022 r. przerodziła się na sposób na życie. Szkoląc się pod okiem znanej Polskiej DJ-ki osiągnęła umiejętności miksowania i rozpalania parkietów do czerwoności. Totalnie pozytywna DJ-ka, która w swoich setach łączy znane utwory klubowe i radiowe powodując niesamowitą energię na parkiecie do białego rana.

do 3h

2200 zł
(każda kolejna godzina 500 zł)

DJ Mingis

DJ/Producent oraz zagorzały kolekcjoner płyt winylowych. Muzykę traktuje bardzo poważnie. Kiedy w 2003 roku po raz pierwszy zetknął się z gramofonami we Wrocławskim DJ-Sklepie, od razu zachłysnął się zupełnie nową pasją. Jest rezydentem wrocławskiego klubu Bezsenność, ale często również można go usłyszeć w Klubokawiarni Papa Bar, Schody Donikąd, Concordia Taras na Wyspie Słodowej czy plaży miejskiej ZaZoo i HotSpot. Swoje sety prezentuje również poza granicami naszego kraju. Wspólnie z Tadeuszem Janiszewskim regularnie tworzy takie audycje jak Around The House czy RAM In The Mix we Wrocławskim radiu RAM na 89,8 FM. W ostatnim roku można było go usłyszeć na eventach takich jak Festiwal Dobrego Piwa (Tarczyński Arena) czy Europa Na Widelcu gdzie miksował muzykę u boku Roberta Makłowicza na Wrocławskim Rynku. Styl muzyczny w jakim się porusza to Pop, Funk, Disco, R&B oraz House. Stara się grać utwory które nie wzbudzają negatywnych emocji i nie wykraczają poza granice dobrego smaku. Każda impreza jest inna bo klimat tworzy nie tylko DJ ale także ludzie na parkiecie i to oni za sprawą swoich reakcji decydują o tym co będzie grane.

do 3h

3000 zł
(każda kolejna godzina 500 zł)

DJ Bilik

Dla DJ Bilika muzyka stanowi nieodłączny element życia. Jego miłość do muzyki sięga wczesnych lat młodości. Był założycielem zespołu Bili Band, w którym był muzykiem wokalistą. Andrzej gra na naszych statkach od ponad 5 lat. Przez wieloletnie doświadczenie prowadzenia imprez DJ Bilik nawiązuje wyjątkowy kontakt z publicznością. Uwielbia muzykę taneczną sprawiając, że osoby w każdym wieku bawią się świetnie na jego imprezach. Może pochwalić się ogromnym dorobkiem eventowym – swoje sety grał i śpiewał na setkach imprez. Bilik jest niezwykle charyzmatycznym i energicznym DJem, będziecie bawić się razem z nim przy prawie każdym rodzaju muzyki.

do 3h

1800 zł
(każda kolejna godzina 350 zł)

12

statków

AŻ 140

pasażerów

WYŚMIENITY

catering

OPEN

bar

ZADASZONE

pokłady

NA POKŁADACH

toalety

SYSTEM

konferencyjny

ŚWIETNA

muzyka

PROFESJONALNI

DJ

ZAWODOWA

obsługa

WYSTRÓJ

wedle życzenia

WIELE

dodatkowych atrakcji

Zamów catering i drinki dla swoich gości

Na Twoje życzenie zapewnimy

Możliwość zapewnienia pełnego cateringu.   Polecamy   posiłki   w   oparciu   o   kuchnie   z   całego   Świata   jak   i   również   w  oparciu o grilla.

Możesz wykupić dla swoich gości opcję Open Baru – nielimitowane napoje i drinki w trakcie rejsu

Statek można dowolnie udekorować budując nastrój stosowny do okazji. Balony? Maszyna do baniek? Kwiaty? Wszystko jest tutaj możliwe…

Każda impreza pozostawia po sobie doskonałe wspomnienia, ale znajomym najlepiej jest pokazać zdjęcia i filmy, które pozostają na zawsze.

Doskonały DJ dopasuje idealną muzykę na imprezę i rozkręci zabawę,

Natomiast zespoły grające na żywo są fantastyczną okazją, by z grupą pobawić się przy dobrej muzyce.

Dla grupy, która lubi pośpiewać doskonałym pomysłem jest zorganizowanie karaoke.

Zaangażowany prowadzący zawsze zapewni dobrą zabawę. Nie pozwoli się nikomu nudzić.

Uczestnicy imprezy zabierani z pokładu na motorówkę mogą przeżyć ekstremalną przygodę na motorówce.

Ciepło ogniska, zapachy pieczonych kiełbasek i strzelające płomienie.

Co jeszcze zorganizujesz na naszych statkach?

  • IMPREZĘ FIRMOWĄ
  • IMPREZĘ MUZYCZNĄ
  • WIECZÓR KAWALERSKI
  • WIECZÓR PANIEŃSKI
  • ŚLUB I WESELE
  • ROCZNICĘ
  • KOMUNIĘ
  • CHRZEST
  • ZARĘCZYNY
  • IMREZY DLA DZIECI
  • REJS TURYSTYCZNY
  • TO NA CO MASZ TYLKO OCHOTĘ!

Do wyboru masz wiele miejsc startu

Najpopularniejsze to:

  • Przystań „AMFITEATALNA” – główna przystań, w centrum bulwarów 

Bulwar X. Dunikowskiego

  • Przystań „SZCZYTNICKA”  – tu łatwo załadujesz sprzęt muzyczny, darmowy parking

Ul. Wybrzeże Wyspiańskiego

  • Przystań „POD MOSTEM” – tuż obok Rynku i tramwaju

Most Piaskowy (obok Hali Targowej)

  • Przystań „TUMSKA” – przy moście zakochanych

Bulwar Włostowica – przy moście zakochanych (z tyłu kościoła)

Który statek wybierasz?

RUSAŁKA

Jeden z największych statków pasażerskich we Wrocławiu. Dwupokładowa “Rusałka” doskonale sprawdzi się zarówno w rejsach turystycznych, jak i imprezowych i okolicznościowych.

od 1250 zł

za godzinę

KACZUSZKA

Kaczuszka to komfortowy statek pasażerski o niskiej konstrukcji umożliwiającej klimatyczne rejsy pod wszystkimi mostami w ścisłym Wrocławia. Idealna na małe i średnie imprezy

od 990 zł

za godzinę

VEGAS

Luksusowy katamaran dla najbardziej wymagających gości na ekskluzywne imprezy

od 999 zł

za godzinę

PIRAT

Wzorowany na osiemnastowiecznych galarach, drewniany statek to gwarancja klimatycznego rejsu w wyjątkowych warunkach. Pokład jest podzielony na dwie części – zamkniętą i otwartą. Idealna jednostka do przeżycia wyjątkowej  przygody.

od 750 zł

za godzinę

CALIFORNIA

Amerykański katamaran, eksluzywnie wyposażony, pozwoli na kameralne imprezy na wodzie. Rejsy tą jednostką zapewniają styl i elegancję. Poza miejscami do siedzenia, mamy do dyspozycji dwa stoły.

od 750 zł

za godzinę

MIAMI

Amerykański katamaran, eksluzywnie wyposażony, pozwoli na kameralne imprezy na wodzie. Rejsy tą jednostką zapewniają styl i elegancję. Poza miejscami do siedzenia, mamy do dyspozycji dwa stoły.

od 650 zł

za godzinę

KORSARZ

Jeden z dwóch takich statków pływających po wrocławskiej Odrze. Korsarz to nietuzinkowa jednostka pływająca wzorowana  XVIII-wiecznych Galarach.

od 700 zł

za godzinę

BOLEK

Lolek, niewielki statek śródlądowy jest najmniejszą jednostką w naszej flocie. Dzięki usytuowaniu miejsc siedzących wzdłuż obu burt mamy wrażenie bliskości wody.

od 750 zł

za godzinę

LOLEK

Bolek, niewielki statek śródlądowy jest najmniejszą jednostką w naszej flocie. Dzięki usytuowaniu miejsc siedzących wzdłuż obu burt mamy wrażenie bliskości wody

od 750 zł

za godzinę

VERA MIA

Luksusowy jacht motorowy Vera Mia to kameralna jednostka, na każdą okazję. Szybka i zwrotna, dostarczy zarówno sporą dawkę adrenaliny przy szybkim pływaniu, jak i dużo frajdy przy rejsach widokowych.

od 490 zł

za godzinę

TARA

Unikatowy statek poruszający się wzdłuż wrocławskiego koryta rzeki Odry. Dzięki swojemu zadaszeniu, a za razem otwartej przestrzeni rufowej, umożliwia zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Wrocławia.

od 750 zł

za godzinę

SANTA CLARA

To nowa jednostka, premiera odbędzie się niedługo. W tej chwili przygotowujemy ją dla Was pod czujnym okiem fachowców, abyście mogli na niej spędzać niezapomniane  imprezy. Będzie to nasz największy statek, zabierze na pokład aż 200 osób!

od 999 zł

za godzinę

Wolne terminy na sezon 2024
80%
0
STATKÓW W OFERCIE
> 0 h
GODZIN IMPREZ W SEZONIE
0
LAT DOŚWIADCZENIA

Wycieczki statkiem i rejsy na wynajem

Wycieczka statkiem po Odrze we Wrocławiu jest doskonałą okazją do niecodziennego relaksu w otoczeniu natury i przepięknej architektury miasta. To niezapomniane chwile, które warto doświadczyć w gronie rodzinnym, bliskich nam osób lub przyjaciół. Atmosfera na statku w połączeniu z pięknymi widokami to wspomnienia, do których często wracamy. Na pokładzie naszych statków można zorganizować prywatny rejs, spotkanie lub imprezy firmowe. Jako nieliczni świadczymy rejsy na wynajem wraz z kompleksowymi usługami jak catering i nagłośnienie. Jesteśmy gotowi na każdą imprezę nawet dla 140 osób. Śluby, komunie, urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, spotkania rodzinne.