Całą firmą na statek?

Czemu nie! Zapraszamy na rejs statkiem po Odrze we Wrocławiu. Dzięki zróżnicowanym pod względem wielkości jednostkom wynajęcie statku jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla niewielkich, lokalnych firm, jak i globalnych gigantów. W zależności od charakteru spotkania przygotujemy konfigurację statku odpowiednio dostosowaną do każdej imprezy. Spotkanie ma charakter integracyjny? Imprezowy? Szkoleniowy? Konferencyjny? Nie chcesz, aby Twoi pracownicy wyszli ze spotkania jak po kolejnej nudnej audiencji?

Żaden problem. Na dolnym pokładzie przygotujemy salę konferencyjną lub taneczną. Posiadamy system konferencyjny (rzutnik, ekran, system nagłośnienia), dostęp do prądu, bezpłatne wifi, odpowiednią do wielkości spotkania ilość przestrzeni biurowych. Wielogodzinne szkolenia również nie stanowią problemu. Na statkach znajdują się toalety do dyspozycji gości. W czasie przerwy, oprócz podziwiania Wrocławia od strony rzeki, przygotujemy do dyspozycji uczestników spotkania bufet kawowy, indywidualnie dostosowany do preferencji gości. Możemy również przygotować przerwę lunchową w oparciu o dowolną kuchnię świata. Całość organizacji leży po naszej stronie. Łamiemy stereotyp długich i męczących szkoleń i konferencji.

Catering

Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i wspólnie ustalamy menu. Najczęściej wybieraną kuchnią przy integracjach firmowych jest catering w oparciu o grilla. Klasyczne barbeque możemy dowolnie modyfikować, rozszerzyć o potrawy rybne, wegetariańskie oraz wegańskie. Inne pomysły? Żaden problem, selekcja wędlin i serów, fingerfoods, kuchnia orientalna, klasyczny obiad – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Dodatkowe atrakcje

Zapewnimy gościom niezwykłe, ekstremalne emocje na szybkim i zwrotnym jachcie motorowym, który będzie towarzyszyć imprezie przez ustaloną część rejsu. Organizujemy to w taki sposób, aby każdy uczestnik imprezy na statku mógł choć raz skorzystać z tej atrakcji. Występ zespołu? Pokaz barmański? A może pokaz magika? Tak, tak i jeszcze raz tak! Współpracujemy z wieloma utalentowanymi artystami, którzy mogą urozmaicić każde spotkanie. Quiz wiedzy o firmie? A może klasyczne karaoke? Posiadamy odpowiedni system multimedialny, dzięki któremu takie formy ii na statku są możliwe. A wszystko to na pokładzie statku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych jednostek oraz kontaktu z naszym koordynatorem. Postaramy się udowodnić, że na Odrze wszystko jest możliwe.